Ko par manu darbu un kopējo sadarbību saka klienti!


Agnese:

Vēlos pateikties par vienmēr atsaucīgo un izsmeļošo palīdzību maksātnespējas procesa laikā! Esmu ļoti pateicīga par Tavu kompetenci maksātnespējas procesa risināšanā. Kā klients pasakos par cilvēciskumu, skaidrām darbībām un atbildēm uz visiem interesējošiem jautājumiem! Vissiltākās sajūtas par šo sadarbību! Tava atbildība pret savu darbu, cik rūpīgi piegāji katram jautājumam, deva nelokāmu uzticamību un paļāvību, ka process noslēgsies pozitīvi un tā arī notika! Milzīgs paldies par Tavu ieguldīto darbu!

Sintija:

Juridiskos jautājumos esmu vērsusies vairākkārt. Sākotnēji uzturlīdzekļu jautājumā laulības šķiršanas gadījumā. Otrkārt, darba attiecību pārtraukšanā ar uzņēmumu, kur darba attiecības tika pārtrauktas no uzņēmuma puses un šķita,ka viss process tiek kārtots neatbilstoši darba likumam. Abos gadījumos saņēmu ļoti profesionālu pieeju un situācijas risinājumu. Ātru rīcību un man vēlamu situācijas atrisinājumu. Ļoti profesionāla attieksme, tādèļ nepieciešamības gadījumà noteikti vērstos atkārtoti un ieteiktu kā zinošu savas jomas pārstāvi.

Man patīk Tavs entuziasms un aizrautība visā ko dari. Ļoti jūtami, ka tiešām iedziļinies jautājumā un centies rast labāko risinājumu….un patīk arī Tava dusma cīņā pret netaisnību!

Diāna:

Pie SIA "AK BIROJS" vērsos ar jautājumiem, kā kļūt par pašnodarbināto, par reģistrācijas kārtību, nodokļiem un grāmatvedības kārtošanu.

Konsultācija bija ļoti vērtīga, saņēmu atbildes uz visiem man neskaidrajiem jautājumiem, komunikācija bija viegla un saprotama. Ļoti novērtēju SIA "AK BIROJS" vadītājas zināšanas, profesionalitāti un pieredzi grāmatvedības un juridiskajos jautājumos, kā arī lielisku cilvēcisku attieksmi.

Pēc konsultācijas radās drošības un paļāvības sajūta, ka pie SIA "AK BIROJS" varu griezties jebkurā brīdī ar jebkādu neskaidru grāmatvedības vai juridisku jautājumu un man palīdzēs atrast vislabāko iespējamo risinājumu.

Beāte:

Vēlos pateikt paldies par mūsu sadarbību grāmatvedībā. Speciālista nepieciešamība man radās uzsākot pirmo reizi saimniecisko darbību. Par Alīnu uzzināju no ieteikuma un mani uzrunāja 2 jomu apvienojums gramatvedība un jurista kvalifikācija. Šķiet šīs sfēras iet roku rokā. Katra saziņa ar Alīnu ir bijusi ļoti atvērta un ņemot vērā manu pieredzes neesamību nejutos neērti uzdodot pat šķietami mulķīgus jautājumus, vienmēr tiek saņemts iedrošinājums, ka ja vēl tādi rodas, saziņa ir atvērta vienmēr. Sākumā bez pieredzes domāju ka saziņai jābūt zibenīga, bet pēc vairākkārtējas komunikācijas un komentāriem no paziņām, kuriem jau bija pieredze ar kādu grāmatvedi sapratu, ka ierastais atbildēšanas laiks, aptuveni 2 dienu laikā ir ļoti izcils, atbildes tiek saņemtas vienmēr. Tāpat vienmēr esmu pateicīga par ieteikumiem no Alīnas dažādu jautājumu risināšanā, mēdz būt situācijas, ka man tiek piedāvāti vairāki rīcību varianti un iespēja redzēt risinājumu plašāk. Sadarbība ir pozitīva, galvenais ir Alīnas radītā sajūta, ka man ir kur vērsties un atbilde sekos vienmēr. Paldies!

Inga:

Alīna prot paskaidrot sarežģīto vienkārši un saprotami. Man loti patika sistēmiskā pieeja, visu sakārtot un salikt pa plauktiņiem un galvenais izskaidro, kas un kāpēc! Palīdzēja man atrisināt kuteklīgu situāciju, kur ne kurš katrs cilvēks spēj saglabāt vēsu prātu un profesionālu garu. Ieguvums ikvienam uzņēmējam, vai kādam kas vēlas par tādu kļūt!

Paldies!

Diāna:

Alīna, liels paldies par vērtīgo sarunu! Ļoti motivējoša un noderīga! Tā mani ļoti iedrošināja un mudināja pieņemt pareizāko lēmumu! Ļoti priecājos, ka bija tāda iespēja aprunāties ar Tevi! 

Anita:

Mēs vērsāmies pie Jums ar strīdus jautājumu par naudas atgriešanu uz garāžu. Tiesu process noritēja pavirši un netaisnīgi. Tādēļ jūtamies neapmierināti. Bet sadarbība ar Jums bija pozitīva. Jautājums pirmās instances tiesā netika atrisināts par labu mums, bet process vēl nav beidzies, jo ir iesniegta Apelācijas sūdzība.

Paldies par sadarbību!